pl de en ru
klos
facebook
Chata za Wsią

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zobacz film

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 pokoje typu DOUBLE oraz 26 pokoi typu TWIN. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania. Dodatkowo 23 pokoje typu DOUBLE posiadają sofę wypoczynkową mogącą służyć jako dostawka. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 130. We wszystkich pokojach panuje zakaz palenia. Hotel dla potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, jak również specjalny pokój. 

Chata za Wsią to idealne miejsce do dłuższego wypoczynku z bliskimi,regeneracji sił witalnych dzięki specjalnie przygotowanym pakietom pobytowym oraz pobytów dla klientów podróżujących służbowo. chatazawsia - Pokój Standard Plus z łóżkiem małżeńskim Pokój Standard Plus z łóżkiem małżeńskim zobacz szczegóły | Galeria Cena od
240 zł Rezerwacja »

X
Pokój Standard Plus z łóżkiem małżeńskim i dodatkowym narożnikiem na którym mogą spać dzieci to atrakcyjne pokoje zapewniające relaks i wypoczynek rodzinie. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi (1 godzina).

chatazawsia - Mały pokój Standard dla 1 osoby Mały pokój Standard dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
110 zł Rezerwacja »

X
Małe pokoje Standard to pokoje z dwoma 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Mały pokój Standard dla 2 osób (osobne łóżka) Mały pokój Standard dla 2 osób (osobne łóżka) zobacz szczegóły | Galeria Cena od
160 zł Rezerwacja »

X
Małe pokoje Standard to pokoje z 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój Standard dla 1 osoby Pokój Standard dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
139 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu Standard to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim lub osobnymi łóżkami (opcjonalnie z dostawkami) zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój Standard dla  2 osób. Pokój Standard dla 2 osób. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
190 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Standard to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim lub osobnymi łóżkami (opcjonalnie z dostawką) zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój Standard dla  3 os. Pokój Standard dla 3 os. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
260 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Standard dla 3 osób to pokoje mające większy metraż i większe łazienki niż Małe pokoje Standard. W pokoju jest łoże małżeńskie (lub dwa osobne) i łóżko 1-osobowe lub 2-osobowa kanapa. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, tv sat., radio z budzikiem, telefon, elektroniczny sejf. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.