pl de en ru
klos
facebook
Chata za Wsią

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zobacz film

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 pokoje typu DOUBLE oraz 26 pokoi typu TWIN. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania. Dodatkowo 23 pokoje typu DOUBLE posiadają sofę wypoczynkową mogącą służyć jako dostawka. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 130. We wszystkich pokojach panuje zakaz palenia. Hotel dla potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, jak również specjalny pokój. 

Chata za Wsią to idealne miejsce do dłuższego wypoczynku z bliskimi,regeneracji sił witalnych dzięki specjalnie przygotowanym pakietom pobytowym oraz pobytów dla klientów podróżujących służbowo. chatazawsia - Pokój Rodzinny Pokój Rodzinny zobacz szczegóły | Galeria Cena od
290 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Rodzinne to atrakcyjne pokoje zapewniające relaks i wypoczynek rodzinie. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi (1 godzina).

chatazawsia - Pokój Typu TWIN dla 1 osoby Pokój Typu TWIN dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
110 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu TWIN to pokoje z dwoma 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój typy TWIN dla 2 osób Pokój typy TWIN dla 2 osób zobacz szczegóły | Galeria Cena od
150 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu TWIN to pokoje z 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój typu DOUBLE dla 1 osoby Pokój typu DOUBLE dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
139 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu DOUBLE to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim (opcjonalnie z dostawkami) zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój typu DOUBLE dla  2 osób. Pokój typu DOUBLE dla 2 osób. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
190 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu DOUBLE to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim(opcjonalnie z dostawką)zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój typu DOUBLE dla  3 os. Pokój typu DOUBLE dla 3 os. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
260 zł Rezerwacja »

X
Pokoje typu Double dla 3 osób to pokoje mające większy metraż i większe łazienki niż pokoje typu TWIN.W pokoju jest łoże małżeńskie i łóżko 1-osobowe lub 2-osobowa kanapa. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, tv sat., radio z budzikiem, telefon, elektroniczny sejf. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.